Народна творчість та етнологія

Обкладинка журналу

«Народна творчість та етнологія» – науково-популярний журнал, який видається в Інституті мистецтвознавства, фольклористики та етнології ім.М.Т.Рильського НАН України.

Видання було засновано 1925 року Етнографічною комісією ВУАН під назвою «Етнографічний вісник» (1925–1932). Згодом воно змінювало свої назви на «Український фольклор» (1937–39), «Народна творчість» (1939 –1941), «Народна творчість та етнографія» (1957–2010) З 2011 року виходить під назвою «Народна творчість та етнологія».В журналі висвітлюються питання теорії, історії і сучасного стану народної культури.

Журнал публікує етнологічні розвідки, народознавчі статті з історіографії та питань етногенезу українського народу, порушує проблеми етносу й культури, релігії, друкує польові та архівні матеріали. Журнал також містить рубрики «Трибуна молодого дослідника» та «З архівів, колекцій, рідкісних видань». Уже побачили світ тематичні випуски угорської, французької, польської, болгарської, ізраїльської, японської, македонської, білоруської, російської етнології.

Запрошуємо усіх, хто цікавиться народною культурою, на сайт видання, де зберігається архів номерів, а також заохочуємо до передплати друкованої версії журналу.

Архів номерів за посиланням:http://nte.etnolog.org.ua/download.html

Індекс Найменування Періодичність виходу Мінімальнйи строк передплати Вартість передплати на мінімальний термін
74328 Народна творчість та етнологія (укр.) 3 р. на півр. 2 міс. 13,10 грн.

 

Читайте також: Студії мистецтвознавчі

 

доктор іст. наук, академік НАН України, директор ІМФЕ ім.М.Т.Рильського НАН України